Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Aplikatory wieloigłowe Lyapko. Metodyka stosowania

5,00 

Opracowane przez doktora nauk medycznych, lekarza refleksoterapeutę Nikolaya Lyapko aplikatory przeznaczone są do szerokiego stosowania w terapii kompleksowej i profilaktyce różnych schorzeń i stanów patologicznych. To wspaniały środek dla podreperowania i zachowania zdrowia.

Niniejsze opracowanie w formie książeczki „Aplikatory wieloigłowe Lyapko. Metodyka stosowania” w bardzo jasny i czytelny sposób wprowadza nas w świat powierzchniowej terapii wieloigłowej dr Nikolaya Lyapko, pełniąc rolę bardzo obszernej i szczegółowej instrukcji posługiwania się aplikatorami wieloigłowymi Lyapko w w/w terapii. Opisano w niej istotę powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Metodyka dla dzieci

5,00 

Rekomendacje metodyczne wykorzystania aplikatorów wieloigłowych Lyapko w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Program profilaktyczno-terapeutyczny „DZIECI I JEŻYKI” jest to metodyka wykorzystania aplikatorów wieloigłowych dr Nikolaya Lyapko u dzieci w wieku przedszkolnym. W jej opracowaniu udział brali lekarze, psychologowie, pedagodzy i, oczywiście – dzieci.

Niniejszy podręcznik szkoleniowy, został opracowany przy współpracy z Centrum Korekcyjnej i Rodzinnej Psychologii w m. Doniecku na Ukrainie, którego specjaliści pracują m.in. z dziećmi autystycznymi. Techniki opisane w tym opracowaniu można stosować u dzieci w wieku przedszkolnym rozwijających się normalnie jak i u dzieci niepełnosprawnych w celu wykorzystywano do rozwoju receptorów dotykowych i działań profilaktycznych. Specjaliści zaobserwowali też zależność stosowania aplikatorów Lyapko i ich pozytywny wpływ na psychikę dzieci.

Kwestia psychicznego i fizycznego zdrowia dzieci jest zawsze bardzo ważna, a dana metodyka może stanowić dość istotny element pracy z dziećmi w celu poprawy ich zdrowia.