„Aplimedica” Spółka Cywilna od 2009 roku jest Autoryzowanym Przedstawicielem w Unii Europejskiej i Wyłącznym Dystrybutorem Firmy Medyczno – Produkcyjnej „Lyapko” Sp. z o.o. w Polsce.

Naszym głównym zadaniem jest promocja oraz dystrybucja aplikatorów wieloigłowych “Lyapko” – wałków, pasów i mat rehabilitacyjnych. Produkty te cechuje najwyższa jakość i skuteczność w terapii i w wspomaganiu leczenia wielu schorzeń. Jako importer dopełnimy wszelkich starań aby na rynku polskim znalazły się produkty spełniające wszelkie warunki określone przez Ustawodawstwo Rzeczpospolitej Polskiej oraz spełniające wymagania handlowe Producenta. Aplikatory wieloigłowe Lyapko są produktami medycznymi zgłoszonymi do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Pragniemy aby nasi Klienci otrzymywali od nas nie tylko produkt ale i niezbędną wiedzę oraz wsparcie, które pozwolą im w najskuteczniejszy sposób wykorzystywać możliwości jakie dają unikalne rozwiązania zastosowane w aplikatorach igłowych dr Nikolaya Lyapko.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów regionalnych, sklepy medyczno-rehabilitacyjne, gabinety masażu, rehabilitacji, fizjoterapii, refleksoterapii, medycyny naturalnej, odnowy biologicznej oraz kosmetyczne i wszystkich innych specjalistów z branży.

Organizujemy również szkolenia dla osób chcących poznać metodykę terapii wieloigłowej.

Chętnych zapraszamy do kontaktu z nami.