Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Masażer “Faraon-L”

42,00 

Minerały Masażera Faraon – L są w nim losowo zatopione i w losowym doborze wysyłane do klienta. Kolory masażerów są również wybierane i wysłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania masażera w wybranym przez niego kolorze ( zaznaczonym w “Dodatkowych informacjach” w zamówieniu ), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.

Masażer „Faraon”

33,00 

Minerały Masażera Faraon są w nim losowo zatopione i w losowym doborze wysyłane do klienta. Kolory masażerów są również wybierane i wysłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania masażera w wybranym przez niego kolorze ( zaznaczonym w „Dodatkowych informacjach” w zamówieniu ), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.

Masażer polimerowy „Faraon – M”

37,00 

Minerały Masażera Faraon – M są w nim losowo zatopione i w losowym doborze wysyłane do klienta. Kolory masażerów są również wybierane i wysłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania masażera w wybranym przez niego kolorze ( zaznaczonym w “Dodatkowych informacjach” w zamówieniu ), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.