Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Masażer “Faraon-L”

50,00 

Minerały Masażera Faraon – L są w nim losowo zatopione i w losowym doborze wysyłane do klienta. Kolory masażerów są również wybierane i wysłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania masażera w wybranym przez niego kolorze ( zaznaczonym w “Dodatkowych informacjach” w zamówieniu ), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Masażer „Faraon”

40,00 

Minerały Masażera Faraon są w nim losowo zatopione i w losowym doborze wysyłane do klienta. Kolory masażerów są również wybierane i wysłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania masażera w wybranym przez niego kolorze ( zaznaczonym w „Dodatkowych informacjach” w zamówieniu ), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Masażer polimerowy „Faraon – M”

45,00 

Minerały Masażera Faraon – M są w nim losowo zatopione i w losowym doborze wysyłane do klienta. Kolory masażerów są również wybierane i wysłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania masażera w wybranym przez niego kolorze ( zaznaczonym w “Dodatkowych informacjach” w zamówieniu ), jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia.