Ukraińska Firma Medyczno-Produkcyjna „Lyapko” Sp. z o.o. jest dobrze znana w wielu krajach świata. Już od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji unikalnych produktów – aplikatorów wieloigłowych – urządzeń do refleksoterapii. Mają one swoje zastosowanie zarówno w terapii wielu schorzeń jak i w profilaktyce, pomagają w utrzymaniu zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Aplikatory produkowane są z różnych metali (żelaza, miedzi, cynku, niklu, srebra) i przeznaczone są do oddziaływania na organizm człowieka poprzez skórę.

Urządzenia do terapii odruchowej FMP „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami. Stosuje się je z sukcesem w wielu klinikach, szpitalach, instytucjach medycznych, gabinetach masażu i urody, a także w warunkach domowych.

Całą produkcję aplikatorów Producent chroni patentami międzynarodowymi. A Firma Lyapko na swoje produkty posiada certyfikaty zgodnie ze światowymi standardami jakości.

Produkty FMP „Lyapko” nagrodzono wieloma dyplomami i certyfikatami. Aplikatory Lyapko uznano za jeden ze stu najlepszych produktów Ukrainy.

Firma Medyczno-Produkcyjna „Lyapko” i jej urządzenia do refleksoterapii znajdują się w fazie dynamicznego rozwoju i stałego udoskonalania. Poprawianie technologii produkcji, studiowanie osiągnięć naukowych i poszerzanie asortymentu aplikatorów pozwala zajmować pozycję lidera w dziedzinie produktów medycznych. Produkty te wyzwalają naturalne możliwości organizmu do samoleczenia i samoregulacji funkcjonalnej.

Cenimy zdrowie każdego klienta, dlatego też indywidualne podejście, profesjonalizm personelu i unikalność produktu stanowią rękojmię sukcesu w walce z wieloma chorobami.